Spotkanie założyciela Nizio Design International z uczniami Warszawskiej Szkoły Ukraińskiej

30 listopada 2022 r. Mirosław Nizio spotkał się z uczniami Warszawskiej Szkoły Ukraińskiej ВШколУ – Варшавська Українська Школа by porozmawiać o rozwijaniu pasji, zawodowej ścieżce architekta oraz krokach milowych w 20-letniej karierze Nizio Design International, Fundacji i Nizio Galeria.
Spotkanie z założycielem Nizio Design International to pierwsza z cyklu tzw. „lekcji mistrzowskich” organizowanych przez Fundację Nizio z najciekawszymi osobistościami środowiska twórczego Warszawy. Spotkania odbywać się będą w szkołach licealnych i artystycznych, w tym placówkach, w których większość uczniów stanowią uchodźcy. Ich celem będzie inspirowanie młodych ludzi do odnalezienia w sobie potencjału twórczego i podjęcia niestandardowych dróg rozwoju zawodowego.